חגיגת פורים עד לא ידע לעובדי החברה

כל השנה העובדים מחכים בקוצר רוח לחגיגות פורים בחברה – הרי זו מצווה לאכול, לשתות, לשמוח- אז מי אנחנו שנבוא בטענות? אז ננצל הזדמנות זו לפנק את העובדים שחיכו לרגע להשתטות יחד עם החברים לעבודה וגם עם המנהלים.

השנה לה פמיליה שמחים להציג מספר קונספטים לאירוח פורים – לכל סוג של חגיגה

נקשט עבורכם את המזנונים באלמנטים פורימיים צבעוניים – מסכות, רעשנים, כובעי ליצנים ואפילו הצוות שלנו יגיע מחופש קלות – הכל כדי להוסיף לאווירה השמחה והחגיגית.

משתה פורים

שולחן ארוך ארוך ומלא בכל טוב- מגוון פטיפורים מתוקים ומלוחים מסודרים בעיצוב מסוגנן: כוסיות קטנות ומתוקות, מיני פאי אגוזים ופירות, מיני קישים, קוראסונים ממולאים בכל טוב, עוגיות מרציפן צבעוניות, טארטלטים ועוד ועוד… מגוון האפשרויות כה רחב – נשמח לספר לך על המוצרים הנוספים.  ניתן להזמין גם בקונספט דליברי- מגשי אירוח מוכנים להגשה ללא ליווי של איש הצוות

 

 סטיישנס פורים – דוכני מזון מעוצבים

אירוע המשלב מבחר עמדות מעוצבות וצבעוניות, לדוגמא: בר קוקטיילים ושייקים, וופל בלגי, קאפקייקס בטופינג צבעוני, איגלו- ערבוב גלידה ותוספות על משטחים קפואים, צורוס דרום אמריקאי, בננה לוטי, מר פוטיטו, בייגל אמריקאי, יוגורטיה, פיצה בתנורים ייחודיים, משקאות חורף ועוד…

 

דליברי – משלוחי מנות

הפתיעו את העובדים עם משלוחי מנות כיפיים – באירוע החברה או על השולחן בבוקר פורים. נשמח לבנות עבורכם משלוח מנות לפי קונספט נדרש ותקציב קיים!

 

כל מה שנותר לכם… להרים אלינו טלפון לסגור תאריך! 054-2025277

ליצירת קשר - קייטרינג לה פמיליה

תאריכים אחרונים למסיבת פורים - קייטרינג לה פמיליה