ערב חברה

עסק או חברה המזמינים את כל העובדים לאירוע באווירה משוחררת צריכים לדאוג לכיבוד מתאים. המטרה של ערב חברה היא ליצור גיבוש, להגביר את המוטיבציה ולשפר את הלויאליות. בערבים אלו נוצרת דינאמיקה יוצאת דופן בין עובדים זוטרים, מנהלים ובכירים ולכן כדאי לנצל אותה. הדרך לעשות זאת עוברת דרך פתרונות קולינריים מדויקים ככל האפשר.

 

שירותי הקייטרינג של לה פמיליה כוללים תפריטים מגוונים עבור המגזר הפרטיהעסקי, התעשייתי והציבורי. לאורך השנים צברו עובדי החברה את הניסיון הדרוש על מנת לשרת ערבי חברה בהיקפים שונים. אנו מספקים מענה עכשווי לעולם האירועים המשתנה ועומדים בהצלחה באתגרים העומדים לפנינו. לאורך השנים הענקנו שירות לחברות המובילות במשק ולחוג לקוחות פרטיים שכבר הפך להיות חלק מהמשפחה.


מה מיוחד בשירותי הקייטרינג שלנו?
 איתנו לא תצרכו להתפשר על מגוון לטובת איכות. יש לנו מטבח עשיר ומפנק, הכולל מלבד עמדות מעוצבות וחכמות גם הכנה של מגשי פינגר פוד. בין אם האירוע שלכם מתוכנן בסגנון קוקטייל, הגשה או בופה, איתנו תוכלו להבטיח שירותי קייטרינג משובחים. נציגי לה פמיליה ישמחו לתאם מולכם קייטרינג חלבי ומסוגנןחווית גלידה איטלקית או כל שירות אחר שיערוב לחיכם של העובדים בערבי חברה.

צרו קשר עם נציגי לה פמיליה ובואו להפוך את הערב הבא לאירוע חברתי, מקצועי, עסקי ובלתי נשכח.