קייטרינג בשרי

עם נתחים עסיסיים ומפתים, מתאבנים ייחודיים שנמסים בפה, כריכוני שחיתות שקשה להפסיק לאכול, או ברביקיו לוהט עם ניחוחות תבלינים ועונג, הקייטרינג הבשרי של לה-פמיליה מציע לכם ליהנות מהשילוב המנצח בין סגנון ייחודי לטעם בלתי מתפשר, בשר טרי באיכות גבוהה עם שף שמתמחה באוכל שהוא עצמו הכי אוהב לאכול

קייטרינג בשרי – קייטרינג לה פמיליה
אנחנו, בקייטרינג לה-פמיליה אוהבים את החיים, ומכוונים תמיד לחוויה המלאה אשר מכילה בתוכה אוכל איכותי ברמה הגבוהה ביותר. אכילת בשר איכותי וחיי נהנתנות שזורים זו בזה משחר ההיסטוריה, והיכולת שלנו להצליח ליהנות מהחיים עד תום היא אחת המתנות הגדולות ביותר שלנו.

לה-פמיליה: קולינריה בשרית מסוגננת

ההתמחות של קייטרינג לה-פמיליה נמצאת באותו אזור מרגש שמקשר בין אופי האירוע שלכם למזון שיוגש בו. קו-התפר הזה הוא החיבור האקזוטי או המסורתי, הפשוט או המתוחכם היוצר את ההרמוניה של האירוע, דרך מנות שמעלות חיוך מסופק על שפתי האורחים כולם.

עם מטבח קפדני ועתיר ניסיון אנו מספקים תפריט מגוון עם מנעד מרתק של מנות, החל מנשנושים קלים של בוקר, דרך תפריט בשרי מלא של ארוחות צהריים קרניבוריות מגוונות ומספקות, ודרך מנות אלגנטיות וייחודיות של אירועי ערב על בסיס הבשר המשובח ביותר, שמשאיר את האורחים ואתכם מסופקים מכל נגיסה עסיסית.

התפריט של האירוע שלכם מורכב מהמפגש בין הצרכים שלכם, אופי האורחים והאירוע, הידע והניסיון של השף שלנו, וכמובן, מגוון המנות הרחב המאפשר לכל אחד להתאים את התפריט האופטימאלי לאירוע שלו, ליצירת החוויה המלאה והמספקת ביותר.

אלוהים שוכן בפרטים הקטנים

אוכל טוב מתחיל בשף טוב, והגשה נאותה מתחילה בקייטרינג ששם לו כמטרה לתת את המענה הטוב ביותר ללא פשרות. בקייטרינג לה-פמיליה אנו שמים את הדגש על הפרטים הקטנים, מתוך אמונה כי אם ניתן את הטוב ביותר שלנו, העולם יחזיר לנו את הטוב ביותר.

אנו מציעים ללקוחותינו ליהנות ממעטפת שלמה לאירוע, מגיבוש התפריט הבשרי, דרך עבודה עם צוות הטבחים המוכשרים של הקייטרינג, ועד להגשת המזון באירוע בדגש על סגנון ועיצוב, בכדי לייצר חוויה מלאה בה כל פרט ופרט נלקח בחשבון.

הניסיון העשיר שלנו בעולם הקייטרינג מהווה בסיס לשירות שאנו מספקים, שירות שמציע את מלוא הספקטרום, מבניית התפריט, דרך עיצוב האירוע והמנות, ועד להגשת המנות בצורה האסתטית והמסוגננת ביותר, ללא פשרות, ועם חיוך מלא שנובע מחדוות העשייה, ומהידיעה שאנו נותנים את הטוב ביותר, החל באיכות הבשר המקופדת, ועד לסטייל ההגשה.